David Lupták

Číslo hráče9
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2018-2019 TJ Sokol Havlíčkova Borová

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
823 (ø 82,30) 4 (ø 0,40) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 N. Ves u Sv. - H. Borová 2:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
16.08. 10:00 H. Borová - Kamenice B 3:3 (1:2) 90 0 0 0 ano
22.08. 16:30 Rozsochatec - H. Borová 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 16:30 H. Borová - Štoky 2:5 (2:4) 80 80 0 0 0 ano
06.09. 16:00 Ždírec B - H. Borová 2:1 (0:0) 85 85 0 0 0 ano
13.09. 10:00 H. Borová - Maraton B 0:0 (0:0) 44 46 0 0 0 ne
19.09. 15:30 G. Jeníkov - H. Borová 2:1 (1:1) 79 79 1 1 0 ano
27.09. 15:30 H. Borová - Lučice 3:1 (0:0) 90 2 0 0 ano
04.10. 15:00 H. Borová - Batelov 2:1 (0:0) 85 85 1 0 0 ano
10.10. 15:00 Jiřice - H. Borová 2:2 (1:0) 90 0 0 0 ano

Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:30 Vepřová - H. Borová B 1:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
23.08. 16:30 H. Borová B - Lípa B 5:1 (1:0) 0 0 0 0 ne
13.09. 15:00 Štoky B - H. Borová B 0:3 (0:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 10:00 Světlá C - H. Borová B 2:1 (0:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 7 558 (ø 79,71) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 26 2325 (ø 89,42) 4 (ø 0,15) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 25 2049 (ø 81,96) 6 (ø 0,24) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 26 2247 (ø 86,42) 12 (ø 0,46) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 13 719 (ø 55,30) 2 (ø 0,15) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 20 1795 (ø 89,75) 7 (ø 0,35) 4 (ø 0,20) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 12 787 (ø 65,58) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 24 2012 (ø 83,83) 3 (ø 0,12) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 10 709 (ø 70,90) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 10 799 (ø 79,90) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 2 136 (ø 68,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 12 900 (ø 75,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 9 705 (ø 78,33) 3 (ø 0,33) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 24 2110 (ø 87,91) 2 (ø 0,08) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 18 1328 (ø 73,77) 7 (ø 0,38) 4 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)