Martin Povýšil

2025-2026

SK Chválkovice

Číslo hráče6
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2018-2019 SK Chválkovice

Zápasy v sezóně 2025-2026

Olomoucký | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
350 (ø 87,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
11.04. 15:30 1.FC Olešnice - Chválkovice 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
02.05. 14:00 Chválkovice - Lesnice 1:4 (1:0) 90 0 0 0 ano
09.05. 16:30 Chválkovice - Bohuňovice 1:1 (0:1) 80 80 0 0 0 ano
16.05. 17:00 Bludov - Chválkovice 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano

Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1530 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,23) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
03.08. 17:00 Chválkovice B - Štěpánov 3:4p. (0:2) 90 0 0 0 ano
09.08. 17:00 SK Grygov - Chválkovice B 1:3 (1:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 16:30 Chválkovice B - Velký Újezd 1:0p. (0:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 16:00 Sokol Odrlice - Chválkovice B 3:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
13.09. 16:00 Chválkovice B - Mor. Beroun 1:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
05.10. 15:00 Chválkovice B - Šumvald 1:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Nemilany - Chválkovice B 1:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
19.10. 14:30 Chválkovice B - Střelice 1:2 (1:0) 90 0 1 0 ano
25.10. 14:30 Blatec - Chválkovice B 2:1 (0:0) 90 0 1 1 ano
08.11. 14:00 Červenka - Chválkovice B 6:2 (3:1) 90 0 0 0 ano
21.03. 14:30 Hněvotín - Chválkovice B 3:2p. (1:2) 90 0 0 0 ano
28.03. 15:00 Chválkovice B - Horka 2:5 (0:3) 90 0 0 0 ano
05.04. 15:30 Velký Újezd - Chválkovice B 5:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
12.04. 15:30 Chválkovice B - Sokol Odrlice 1:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
18.04. 16:00 Mor. Beroun - Chválkovice B 5:3 (4:1) 90 0 0 0 ano
25.04. 16:00 Mladějovice - Chválkovice B 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
10.05. 15:00 Šumvald - Chválkovice B 0:2 (0:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 4 350 (ø 87,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,23) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. B 11 711 (ø 64,63) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 16 1440 (ø 90,00) 1 (ø 0,06) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 22 1980 (ø 90,00) 4 (ø 0,18) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. B 7 141 (ø 20,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 21 1890 (ø 90,00) 3 (ø 0,14) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 10 620 (ø 62,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | III. třída 21 1890 (ø 90,00) 3 (ø 0,14) 2 (ø 0,09) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 3 206 (ø 68,66) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | III. třída 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | III. třída 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 1 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | III. třída 13 1170 (ø 90,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)