Milan Havel
2025-2026
| Číslo hráče | 24 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 7.9 |
Kariéra
| 2025-2026 | Bohemians Praha 1905 |
| 2019-2020 | Bohemians Praha 1905 |
| 2019-2020 | FC Viktoria Plzeň |
| 2018-2019 | FC Viktoria Plzeň |
Zápasy v sezóně 2025-2026
1. Liga
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1412 (ø 61,39) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.01. 15:00 | Boleslav - Bohemians | 2:2 (0:1) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.02. 15:30 | Bohemians - Pardubice | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.02. 15:00 | Slovácko - Bohemians | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.02. 13:00 | Bohemians - Dukla | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.03. 18:30 | Sigma - Bohemians | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.03. 15:00 | Bohemians - Liberec | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.03. 15:30 | Plzeň - Bohemians | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 13:00 | Hradec - Bohemians | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 15:00 | Bohemians - Zlín | 2:1 (1:1) | 78 | 78 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.04. 15:00 | Ostrava - Bohemians | 0:2 (0:2) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.04. 16:00 | Bohemians - Sparta | 2:0 (0:0) | 78 | 78 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.07. 19:00 | Pardubice - Plzeň | 1:5 (1:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.07. 17:00 | Plzeň - Jablonec | 1:1 (1:0) | 17 | 73 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 09.08. 17:00 | Plzeň - Slovácko | 1:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 16.08. 17:00 | Dukla - Plzeň | 2:0 (2:0) | 28 | 62 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.08. 18:00 | Boleslav - Plzeň | 0:5 (0:2) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 17:00 | Plzeň - Karviná | 2:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 31.08. 15:00 | Liberec - Plzeň | 1:1 (0:1) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 15:00 | Plzeň - Sigma | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 18:00 | Sparta - Plzeň | 2:1 (0:0) | 11 | 79 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.09. 18:30 | Plzeň - Zlín | 0:1 (0:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.10. 15:30 | Plzeň - Hradec | 3:3 (1:1) | 58 | 58 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 18.10. 15:00 | Bohemians - Plzeň | 0:1 (0:1) | 4 | 94 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.10. 18:30 | Plzeň - Ostrava | 2:0 (1:0) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 02.11. 18:30 | Teplice - Plzeň | 1:2 (1:0) | 9 | 81 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 09.11. 18:30 | Plzeň - Slavia | 3:5 (1:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 23.11. 15:30 | Jablonec - Plzeň | 3:3 (2:2) | 1 | 91 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.11. 15:30 | Plzeň - Boleslav | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
ČFL A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 10:15 | Dukla B - Plzeň B | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Liga | 23 | 1412 (ø 61,39) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Liga | 28 | 1595 (ø 56,96) | 2 (ø 0,07) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Liga | 8 | 475 (ø 59,37) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL A | 2 | 152 (ø 76,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Liga | 26 | 2074 (ø 79,76) | 3 (ø 0,11) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Liga | 26 | 2269 (ø 87,26) | 4 (ø 0,15) | 4 (ø 0,15) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Liga | 26 | 2269 (ø 87,26) | 2 (ø 0,07) | 5 (ø 0,19) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Liga | 18 | 1521 (ø 84,50) | 5 (ø 0,27) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Liga | 12 | 832 (ø 69,33) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




