Filip Bartošek

Číslo hráče15
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 TJ Sokol Dub nad Moravou
2021-2022 FC Drahlov
2017-2018 TJ Sokol Dub nad Moravou

Zápasy v sezóně 2025-2026

Olomoucký | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
528 (ø 88,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.03. 10:00 Domaželice - Dub 0:6 (0:3) 90 0 0 0 ano
28.03. 15:00 Dub - Troubky 0:2 (0:1) 90 0 1 0 ano
04.04. 15:30 Otaslavice - Dub 1:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
11.04. 15:30 Dub - Lipník 2:3 (1:0) 88 88 0 0 0 ano
18.04. 16:00 Klenovice - Dub 5:2 (3:1) 90 0 0 0 ano
25.04. 16:00 Hustopeče - Dub 1:0 (1:0) 80 80 0 0 0 ano

Olomoucký | Olomouc | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.03. 15:00 SK Sokol Těšetice - Dub 0:2 (0:0) 90 1 0 0 ano
05.04. 15:30 Dub - Huzová 6:3 (2:1) 90 1 0 0 ano
12.04. 13:00 SK Králová - Dub 4:5p. (2:3) 90 0 0 0 ano
19.04. 16:00 Dub - Sokol Mladeč 2:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
26.04. 16:00 Příkazy B - Dub 2:3 (1:0) 90 0 1 0 ano

Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 4 (ø 0,57) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:30 Drahlov B - Tršice 3:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
24.08. 16:00 Drahlov B - Mor. Huzová 9:0 (6:0) 90 1 0 0 ano
31.08. 15:00 Lužice - Drahlov B 6:1 (4:1) 0 0 0 0 ne
07.09. 16:00 Drahlov B - Babice 6:0 (2:0) 90 1 0 0 ano
13.09. 16:00 Náklo - Drahlov B 3:2 (0:2) 90 1 0 0 ano
21.09. 15:30 Drahlov B - Hv. Libavá 5:0 (1:0) 90 1 1 0 ano
12.10. 15:00 Sokol Jívová - Drahlov B 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
26.10. 14:30 Bělkovice - Drahlov B 3:0 (2:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.B třída sk. A 6 528 (ø 88,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | III. třída 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 4 (ø 0,57) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A 21 1890 (ø 90,00) 15 (ø 0,71) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A 22 1980 (ø 90,00) 12 (ø 0,54) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A 17 1530 (ø 90,00) 3 (ø 0,17) 4 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,36) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.B třída sk. B 8 257 (ø 32,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. B 11 619 (ø 56,27) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. B 1 87 (ø 87,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)