Lukáš Soukup
2026-2027
| Číslo hráče | 13 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2018-2019 | Božice |
| 2017-2018 | TJ Sokol Tasovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Božice - Hostěradice | 0:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Vedrovice - Božice | 3:3 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:30 | Božice - Hrušovany B | 0:6 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Jamolice - Božice | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:00 | Božice - 1.SC Mládež | 1:10 (1:4) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 24 | 1850 (ø 77,08) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,25) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 21 | 1515 (ø 72,14) | 4 (ø 0,19) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 22 | 1607 (ø 73,04) | 2 (ø 0,09) | 5 (ø 0,22) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 26 | 2030 (ø 78,07) | 2 (ø 0,07) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 26 | 1851 (ø 71,19) | 3 (ø 0,11) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C | 5 | 450 (ø 90,00) | 7 (ø 1,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 9 | 783 (ø 87,00) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 12 | 508 (ø 42,33) | 2 (ø 0,16) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 16 | 988 (ø 61,75) | 6 (ø 0,37) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C | 2 | 180 (ø 90,00) | 4 (ø 2,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |




