Miroslav Kočovsky

2026-2027

TJ Sokol Kobeřice

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Sokol Kobeřice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
13.09. 16:00 Kobeřice B - Vážany B 2:2 (0:1) 0 0 0 0 ne

Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 4 (ø 0,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 17:00 Kobeřice - Křižanovice 1:0 (1:0) 0 0 1 0 ne
22.08. 15:00 Kobeřice - Šaratice 2:3 (2:2) 0 0 0 0 ne
29.08. 16:00 Slavkov - Kobeřice 4:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 16:00 Ivanovice - Kobeřice 3:2 (1:1) 0 0 0 0 ne
20.09. 15:30 Křenovice - Kobeřice 1:1 (1:0) 90 0 1 0 ano
26.09. 15:30 Kobeřice - Lovčičky 3:1 (1:0) 90 1 0 0 ano
04.10. 15:00 Letonice - Kobeřice 4:4 (1:0) 90 0 0 0 ano
24.10. 14:30 Kobeřice - Rousínov B 0:4 (0:2) 0 0 0 0 ne
31.10. 14:00 Račice - Kobeřice 5:0 (4:0) 90 0 1 0 ano
07.11. 14:00 Kobeřice - Komořany 5:3 (2:1) 0 0 1 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 12 1080 (ø 90,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 2 (ø 0,22) 5 (ø 0,55) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 3 (ø 3,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 16 1440 (ø 90,00) 2 (ø 0,12) 5 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 21 1890 (ø 90,00) 8 (ø 0,38) 7 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 5 88 (ø 17,60) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 2 23 (ø 11,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 13 1170 (ø 90,00) 8 (ø 0,61) 5 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 4 181 (ø 45,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 24 2160 (ø 90,00) 17 (ø 0,70) 5 (ø 0,20) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | 1.B třída sk. C 2 104 (ø 52,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 13 1170 (ø 90,00) 9 (ø 0,69) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 10 900 (ø 90,00) 7 (ø 0,70) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 2 149 (ø 74,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 19 1524 (ø 80,21) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)