Josef Luňáček
2025-2026
| Číslo hráče | 14 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2017-2018 | FK Tatran Prachatice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihočeský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1636 (ø 86,10) | 4 (ø 0,21) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Prachatice - Vodňany | 5:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Prachatice - Katovice | 6:2 (4:1) | 54 | 54 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 18:30 | Planá - Prachatice | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Prachatice - Čkyně | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Sousedovice - Prachatice | 1:9 (1:5) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Prachatice - Bavorov | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | K.Újezd - Prachatice | 1:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Hluboká B - Prachatice | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Prachatice - Volyně | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 11:00 | Zl. Koruna - Prachatice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 10:15 | Křemže - Prachatice | 1:1 (1:0) | 65 | 65 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.03. 15:00 | Prachatice - Křemže | 3:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Vodňany - Prachatice | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 16:30 | Prachatice - Lhenice | 6:1 (2:0) | 77 | 77 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.04. 16:30 | Katovice - Prachatice | 2:1 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Prachatice - Planá | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Čkyně - Prachatice | 2:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | Prachatice - Sousedovice | 6:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 13:30 | Bavorov - Prachatice | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.10. 16:00 | SK 1908 B - Prachatice B | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Sedlice - Prachatice B | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 19.04. 11:00 | Prachatice B - Chelčice | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 11:00 | Prachatice B - Bělčice | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 19 | 1636 (ø 86,10) | 4 (ø 0,21) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 25 | 2167 (ø 86,68) | 6 (ø 0,24) | 10 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 25 | 2073 (ø 82,92) | 2 (ø 0,08) | 6 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 27 | 2288 (ø 84,74) | 2 (ø 0,07) | 12 (ø 0,44) | 1 (ø 0,03) | 1 (ø 0,03) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 2 | 164 (ø 82,00) | 1 (ø 0,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 4 | 150 (ø 37,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 21 | 1841 (ø 87,66) | 2 (ø 0,09) | 9 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 2 | 46 (ø 23,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




