Jan Bazal
2025-2026
| Číslo hráče | 10 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | SK Modřany |
| 2024-2025 | TJ Tatran Kamenný Přívoz |
| 2021-2022 | SK Modřany |
| 2020-2021 | SC Olympia Radotín |
| 2020-2021 | Olympia Radotín |
| 2019-2020 | SC Olympia Radotín |
| 2019-2020 | Olympia Radotín |
| 2017-2018 | FC Slavoj Vyšehrad |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Pražský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 806 (ø 73,27) | 4 (ø 0,36) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 17:30 | Modřany - Zličín B | 7:2 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.08. 17:00 | Lipence - Modřany | 3:4 (1:1) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.08. 18:00 | Troja - Modřany | 1:5 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 11:00 | Modřany - Bílá Hora | 4:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 11:00 | Modřany - Braník B | 2:0 (0:0) | 54 | 54 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 19.10. 15:30 | Čakovice - Modřany | 4:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 11:00 | Modřany - Nebušice | 4:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 11:00 | Bohnice - Modřany | 1:0 (0:0) | 8 | 82 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 07.03. 11:00 | Modřany - Troja | 4:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 15.03. 17:00 | Zličín B - Modřany | 0:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 21.03. 11:00 | Modřany - Lipence | 1:1 (0:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.04. 16:30 | Modřany - Raptors B | 1:1 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 16.05. 11:00 | Modřany - Čakovice | 0:1 (0:0) | 78 | 78 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 11 | 806 (ø 73,27) | 4 (ø 0,36) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 4 | 325 (ø 81,25) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 9 | 654 (ø 72,66) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 6 (ø 0,85) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 6 | 442 (ø 73,66) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 18 | 1274 (ø 70,77) | 4 (ø 0,22) | 6 (ø 0,33) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 4 | 357 (ø 89,25) | 1 (ø 0,25) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 22 | 1844 (ø 83,81) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,18) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 6 | 454 (ø 75,66) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,50) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 15 | 1028 (ø 68,53) | 1 (ø 0,06) | 5 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 0 | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Pražský | Krajský přebor | 10 | 364 (ø 36,40) | 3 (ø 0,30) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 1 | 21 (ø 21,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




