Lukáš Fiodor

2025-2026

SK Slopné

Číslo hráče14
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 SK Slopné
2025-2026 TJ Sokol Sehradice
2024-2025 SK Slopné
2024-2025 TJ Sokol Sehradice
2021-2022 SK Slopné
2017-2018 SK Újezd

Zápasy v sezóně 2025-2026

Zlínský | Zlín | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1798 (ø 89,90) 6 (ø 0,30) 9 (ø 0,45) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
10.08. 17:00 Jasenná - Slopné 3:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
16.08. 16:30 Slopné - Újezd 7:2 (4:2) 90 1 0 0 ano
24.08. 16:30 Poteč - Slopné 1:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
30.08. 16:30 Slopné - Zlínsko 2:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
06.09. 16:00 Slopné - Kašava 3:1 (1:0) 90 0 1 1 ano
20.09. 15:30 Slopné - Bratřejov 2:1 (0:1) 90 1 0 0 ano
27.09. 15:30 Louky - Slopné 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:00 Slopné - Návojná 2:4 (1:3) 90 0 1 0 ano
12.10. 15:00 Vizovice - Slopné 3:2 (3:0) 90 1 1 0 ano
19.10. 10:00 Slopné - Jaroslavice 5:2 (3:1) 90 1 1 0 ano
26.10. 14:30 Nedašova Lh. - Slopné 1:3 (0:2) 88 88 0 0 0 ano
22.03. 15:00 Újezd - Slopné 3:0 (3:0) 90 0 1 0 ano
28.03. 15:00 Slopné - Poteč 1:2 (1:0) 90 0 1 0 ano
04.04. 15:30 Zlínsko - Slopné 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
12.04. 15:30 Kašava - Slopné 1:4 (0:3) 90 1 0 0 ano
18.04. 16:00 Slopné - Luhačovice B 2:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
26.04. 16:00 Bratřejov - Slopné 1:5 (0:2) 90 1 0 0 ano
02.05. 16:30 Slopné - Louky 1:4 (1:2) 90 0 1 0 ano
10.05. 16:30 Návojná - Slopné 1:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
16.05. 17:00 Slopné - Vizovice 0:3 (0:0) 90 0 1 0 ano

Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 7 (ø 7,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
05.10. 15:00 Šanov - Sehradice 2:3 (1:2) 90 2 0 0 ano
11.10. 15:00 Sehradice - Nedašov B 7:2 (3:1) 0 0 0 0 ne
05.04. 12:30 Sehradice - Val.Klobouky B 2:2 (1:1) 0 1 0 0 ne
19.04. 13:00 Sehradice - Biskupice 4:3 (2:3) 0 2 0 0 ne
03.05. 13:30 Sehradice - Loučka 7:0 (3:0) 0 2 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 20 1798 (ø 89,90) 6 (ø 0,30) 9 (ø 0,45) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 7 (ø 7,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 25 2109 (ø 84,36) 18 (ø 0,72) 8 (ø 0,32) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Zlín | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 5 (ø 1,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 23 1853 (ø 80,56) 16 (ø 0,69) 7 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 19 1482 (ø 78,00) 9 (ø 0,47) 5 (ø 0,26) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 12 923 (ø 76,91) 8 (ø 0,66) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 6 333 (ø 55,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 7 45 (ø 6,42) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 14 389 (ø 27,78) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 7 283 (ø 40,42) 1 (ø 0,14) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)