Lukáš Svoboda
2026-2027
| Číslo hráče | 8 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | TJ Slavoj Koloveč |
| 2018-2019 | TJ Start Tlumačov |
| 2017-2018 | TJ Sokol Postřekov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 10:30 | Tlumačov B - Koloveč B | 4:6 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Koloveč B - Hostouň | 9:2 (8:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Koloveč B - Mrákov B | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Holýšov B - Koloveč B | 6:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:00 | Meclov - Koloveč B | 3:3 (1:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:15 | Koloveč B - Česká Kubice | 4:4 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Klenčí - Koloveč B | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Koloveč B - Osvračín | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Kvíčovice - Koloveč B | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Koloveč B - Bělá | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 23 | 1744 (ø 75,82) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 23 | 2008 (ø 87,30) | 10 (ø 0,43) | 9 (ø 0,39) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 1 | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 10 | 498 (ø 49,80) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 8 | 393 (ø 49,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 3 | 264 (ø 88,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 24 | 1416 (ø 59,00) | 1 (ø 0,04) | 7 (ø 0,29) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 10 | 432 (ø 43,20) | 1 (ø 0,10) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 6 | 491 (ø 81,83) | 4 (ø 0,66) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 2 | 15 (ø 7,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 3 | 266 (ø 88,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 10 | 659 (ø 65,90) | 3 (ø 0,30) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 14 | 544 (ø 38,85) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 3 | 213 (ø 71,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 12 | 783 (ø 65,25) | 2 (ø 0,16) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 1 | 37 (ø 37,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




