Jiří Chára

2025-2026

TJ Sokol Chyše

PoziceBrankář
Průměrná známka7.2

Kariéra

2025-2026 TJ Sokol Chyše
2022-2023 FC Slavia Karlovy Vary
2022-2023 FC SILON Táborsko
2017-2018 FC Slavia Karlovy Vary
2014-2015 TJ Sokol Chyše

Zápasy v sezóně 2025-2026

Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
715 (ø 89,37) 9 (ø 1,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
21.03. 15:00 Chyše - Merklín 7:1 (3:1) 85 85 2 0 0 ano
29.03. 15:00 Nejdek B - Chyše 0:4 (0:4) 90 0 0 0 ano
04.04. 16:30 Chyše - Abertamy 4:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
11.04. 13:30 Bečov - Chyše 1:10 (0:6) 90 2 1 0 ano
18.04. 17:00 Chyše - Počerny 4:0 (4:0) 90 2 0 0 ano
25.04. 10:30 Dalovice - Chyše 3:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
09.05. 10:30 Božíčany - Chyše 1:8 (1:5) 90 1 0 0 ano
16.05. 17:00 Chyše - Kyselka 12:2 (7:0) 90 2 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 8 715 (ø 89,37) 9 (ø 1,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 19 1710 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Krajský přebor 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Krajský přebor 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Krajský přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
2. Liga 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 28 2520 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16)
Karlovarský | Krajský přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 32 2746 (ø 85,81) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | 1.A třída 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 30 2640 (ø 88,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,16)
Karlovarský | 1.A třída 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.A třída 5 415 (ø 83,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20)