Vojtěch Brabenec
2025-2026
| Číslo hráče | 18 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | FK Dukla Jižní Město |
| 2024-2025 | TJ Sokol Čisovice |
| 2021-2022 | FK Dukla Jižní Město |
| 2020-2021 | TJ Sokol Čisovice |
| 2019-2020 | FK Dukla Jižní Město |
| 2018-2019 | SC Olympia Radotín |
| 2018-2019 | Olympia Radotín |
| 2017-2018 | FK Dukla Jižní Město |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Pražský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 96 (ø 16,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 21.03. 10:30 | Zličín - Dukla JM | 2:0 (0:0) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.04. 10:30 | Dukla JM - Uhříněves | 1:3 (0:0) | 9 | 81 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.04. 10:15 | Motorlet B - Dukla JM | 2:1 (1:0) | 8 | 82 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.04. 10:30 | Dukla JM - Kunratice | 8:2 (3:2) | 18 | 72 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.05. 10:15 | Žižkov B - Dukla JM | 4:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 08.05. 10:30 | Dukla JM - Admira B | 4:3 (1:1) | 22 | 68 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 16.05. 10:15 | Kolovraty - Dukla JM | 0:2 (0:1) | 29 | 61 | 0 | 1 | 0 | ne |
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1146 (ø 88,15) | 6 (ø 0,46) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 17:00 | Kosoř B - Čisovice | 2:3 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Čisovice - Choteč | 5:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Krňany - Čisovice | 2:4 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Čisovice - Horoměřice | 1:3 (0:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Zlatníky - Čisovice | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Čisovice - Č. Újezd | 5:2 (3:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Černolice - Čisovice | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Čisovice - Jílové | 7:2 (4:0) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.10. 15:30 | Povltavská FA C - Čisovice | 2:3 (0:2) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 15:30 | Čisovice - Hradištko | 2:2 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Čisovice - Kazín | 3:3 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.11. 19:15 | Vestec B - Čisovice | 6:4 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Čisovice - Holubice | 3:7 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.09. 17:00 | Čisovice B - Bojanovice | 2:2 (0:1) | 0 | 2 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.10. 15:30 | Čisovice B - Hradištko B | 5:3 (1:1) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.10. 14:30 | Čisovice B - Radlík | 6:3 (5:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 16.11. 13:30 | Libeř B - Čisovice B | 2:5 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 03.05. 15:00 | Dukla JM B - Újezd C | 5:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 6 | 96 (ø 16,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 13 | 1146 (ø 88,15) | 6 (ø 0,46) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 3 | 206 (ø 68,66) | 2 (ø 0,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 24 | 2127 (ø 88,62) | 26 (ø 1,08) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 7 (ø 1,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 28 | 2389 (ø 85,32) | 17 (ø 0,60) | 14 (ø 0,50) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 25 | 2007 (ø 80,28) | 9 (ø 0,36) | 9 (ø 0,36) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 27 | 1980 (ø 73,33) | 13 (ø 0,48) | 15 (ø 0,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A | 2 | 65 (ø 32,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 14 | 1101 (ø 78,64) | 7 (ø 0,50) | 6 (ø 0,42) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL A | 29 | 923 (ø 31,82) | 6 (ø 0,20) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 14 | 1187 (ø 84,78) | 17 (ø 1,21) | 6 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




