Josef Formánek

2026-2027

TJ Sokol Stěžery

Číslo hráče15
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 SK Bystřian Kunčice
2022-2023 TJ Sokol Stěžery
2017-2018 TJ Sokol Stěžery

Zápasy v sezóně 2026-2027

Královéhradecký | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)
08.08. 17:00 Stěžery - Hajnice 2:3 (1:1) 90 1 0 0 ano
22.08. 17:00 Stěžery - Cidlina B 3:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Broumov - Stěžery 3:3 (0:2) 90 0 1 0 ano
06.09. 17:00 Stěžery - Slavia HK B 1:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Náchod B - Stěžery 3:4 (1:2) 90 0 0 1 ano
27.09. 16:30 Černilov - Stěžery 0:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Stěžery - Kostelec 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano

Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
136 (ø 68,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
05.09. 17:00 Červeněves - Stěžery B 5:1 (1:1) 46 46 1 0 0 ano
11.10. 16:00 Stěžery B - Kobylice 10:0 (3:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 1 46 (ø 46,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 25 2250 (ø 90,00) 5 (ø 0,20) 2 (ø 0,08) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 14 1013 (ø 72,35) 5 (ø 0,35) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 29 2610 (ø 90,00) 2 (ø 0,06) 11 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 13 1170 (ø 90,00) 15 (ø 1,15) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 21 1866 (ø 88,85) 0 (ø 0,00) 9 (ø 0,42) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 15 1254 (ø 83,60) 3 (ø 0,20) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 29 2586 (ø 89,17) 1 (ø 0,03) 4 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 22 1811 (ø 82,31) 11 (ø 0,50) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 20 1501 (ø 75,05) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 17 1357 (ø 79,82) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 8 332 (ø 41,50) 1 (ø 0,12) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A 6 472 (ø 78,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 12 347 (ø 28,91) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A 12 987 (ø 82,25) 1 (ø 0,08) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 14 675 (ø 48,21) 4 (ø 0,28) 3 (ø 0,21) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A 17 1263 (ø 74,29) 6 (ø 0,35) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 4 61 (ø 15,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A 4 221 (ø 55,25) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)