Lukáš Lisa
2025-2026
| Číslo hráče | 28 |
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | Spartak Kbely |
| 2022-2023 | FC Slavoj Vyšehrad |
| 2019-2020 | FK Brandýs nad Labem |
| 2018-2019 | FK Litoměřicko |
| 2018-2019 | TJ Sokol Královice |
| 2017-2018 | SK Benátky nad Jizerou |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Pražský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | ||||||
| 31.08. 17:00 | Kunratice - Kbely | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Kbely - Žižkov B | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 14:00 | Admira B - Kbely | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Kbely - Vyšehrad | 0:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 07.03. 10:30 | Olympia - Kbely | 3:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 21.03. 15:00 | Motorlet B - Kbely | 2:0 (2:0) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 03.04. 15:30 | Žižkov B - Kbely | 4:0 (4:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 18.04. 10:15 | Kolovraty - Kbely | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Kbely - Slavoj Podolí | 1:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 10:15 | Vyšehrad - Kbely | 3:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.05. 10:30 | Aritma B - Kbely | 1:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Pražský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 17:00 | Kbely B - PerfectLanD | 4:2 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.08. 17:00 | Čakovice - Kbely B | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.08. 18:00 | Dukla C - Kbely B | 5:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Kbely B - Bílá Hora | 5:2 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.10. 12:30 | Braník B - Kbely B | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 11:00 | Modřany - Kbely B | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | Kbely B - Nebušice | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 13:00 | Zlíchov B - Kbely B | 3:2 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 8 | 685 (ø 85,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 16 | 1440 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Ústecký | Krajský přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




