Marek Borovička

2026-2027

SK Union Vršovice

Číslo hráče16
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 SK Union Vršovice
2017-2018 SK Union Vršovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Pražský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
251 (ø 27,88) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 10:30 Vršovice - Dukla JM 2:1 (0:1) 30 60 0 0 0 ne
22.08. 10:15 Kolovraty - Vršovice 0:2 (0:1) 0 0 0 0 ne
26.08. 18:00 Vršovice - Př.Kopanina 0:3 (0:0) 30 60 0 0 0 ne
29.08. 10:30 Vršovice - Slavoj Podolí 3:1 (1:0) 24 66 0 0 0 ne
06.09. 17:00 Kbely - Vršovice 3:2 (3:1) 19 71 0 0 0 ne
12.09. 10:30 Vršovice - Aritma B 3:3 (2:1) 19 71 0 0 0 ne
19.09. 16:30 Střešovice - Vršovice 2:4 (1:2) 3 87 0 0 0 ne
26.09. 10:30 Vršovice - Tempo B 4:2 (3:1) 18 72 0 0 0 ne
04.10. 14:00 Admira B - Vršovice 0:3 (0:1) 30 60 1 0 0 ne
10.10. 10:30 Vršovice - Zličín 2:2 (0:1) 78 78 0 0 0 ano

Pražský | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
488 (ø 81,33) 7 (ø 1,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 13:30 Vršovice B - Háje B 6:2 (3:1) 79 79 3 0 0 ano
23.08. 17:00 Vršovice B - ČAFC B 3:2 (2:1) 78 78 2 0 0 ano
25.08. 18:00 Kolovraty B - Vršovice B 1:3 (1:2) 75 75 0 0 0 ano
29.08. 13:30 Vršovice B - Dubeč B 6:0 (0:0) 76 76 0 1 0 ano
12.09. 13:15 Vršovice B - Kyje 4:1 (3:1) 90 2 0 0 ano
26.09. 13:15 Vršovice B - Ďáblice B 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | Krajský přebor 6 125 (ø 20,83) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | 1.B třída sk. B 5 398 (ø 79,60) 7 (ø 1,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.A třída sk. A 23 1234 (ø 53,65) 3 (ø 0,13) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | 1.B třída sk. B 6 458 (ø 76,33) 4 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.A třída sk. A 29 1886 (ø 65,03) 7 (ø 0,24) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.A třída sk. A 25 1245 (ø 49,80) 3 (ø 0,12) 2 (ø 0,08) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Pražský | 1.B třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.A třída sk. A 22 1760 (ø 80,00) 7 (ø 0,31) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C 3 176 (ø 58,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.A třída sk. A 27 2402 (ø 88,96) 14 (ø 0,51) 10 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C 1 44 (ø 44,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.A třída sk. A 9 699 (ø 77,66) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Praha | III. třída sk. C 5 221 (ø 44,20) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | 1.A třída sk. A 10 658 (ø 65,80) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | Krajský přebor 21 1266 (ø 60,28) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | 1.B třída sk. B 12 1080 (ø 90,00) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | Krajský přebor 15 502 (ø 33,46) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | 1.B třída sk. B 15 1216 (ø 81,06) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)