Josef Beneš
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 7.5 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Jiskra Nová Ves u Světlé |
| 2023-2024 | TJ Sokol Lipnice nad Sázavou |
| 2014-2015 | TJ Jiskra Nová Ves u Světlé |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 397 (ø 36,09) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | N. Ves u Sv. - H. Borová | 2:2 (1:2) | 53 | 53 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 16.08. 16:30 | N. Ves u Sv. - Batelov | 6:0 (3:0) | 33 | 57 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 16:30 | N. Ves u Sv. - Jiřice | 4:1 (1:1) | 23 | 67 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 16:30 | Herálec - N. Ves u Sv. | 4:1 (2:0) | 18 | 72 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 16:00 | N. Ves u Sv. - Speřice B | 1:3 (1:2) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 16:00 | Třešť B - N. Ves u Sv. | 7:1 (4:1) | 71 | 71 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 20.09. 15:30 | Lučice - N. Ves u Sv. | 5:6 (3:3) | 17 | 73 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.10. 15:00 | N. Ves u Sv. - Štoky | 4:1 (1:0) | 22 | 68 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 17.10. 14:30 | Ždírec B - N. Ves u Sv. | 5:2 (2:1) | 59 | 59 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.10. 14:30 | N. Ves u Sv. - Maraton B | 3:6 (2:2) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 31.10. 14:00 | G. Jeníkov - N. Ves u Sv. | 10:1 (2:1) | 27 | 63 | 0 | 0 | 0 | ne |
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 8 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 16:30 | Leština B - N. Ves u Sv. B | 4:2 (1:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | N. Ves u Sv. B - Hněvkovice B | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 10:00 | Kam. Lhota - N. Ves u Sv. B | 4:1 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.09. 16:00 | Lipnice B - N. Ves u Sv. B | 1:5 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Dol. Město B - N. Ves u Sv. B | 3:2 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | N. Ves u Sv. B - Ledeč C | 3:1 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Herálec B - N. Ves u Sv. B | 3:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.10. 14:30 | N. Ves u Sv. B - Habry B | 13:2 (6:1) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 7 | 245 (ø 35,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 23 | 1644 (ø 71,47) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 12 | 884 (ø 73,66) | 5 (ø 0,41) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 12 | 865 (ø 72,08) | 7 (ø 0,58) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 14 | 1074 (ø 76,71) | 2 (ø 0,14) | 5 (ø 0,35) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 23 | 2006 (ø 87,21) | 6 (ø 0,26) | 8 (ø 0,34) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 10 | 808 (ø 80,80) | 3 (ø 0,30) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 13 | 1131 (ø 87,00) | 11 (ø 0,84) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 26 | 2204 (ø 84,76) | 24 (ø 0,92) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,30) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 25 | 2184 (ø 87,36) | 13 (ø 0,52) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 24 | 1847 (ø 76,95) | 11 (ø 0,45) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 25 | 2250 (ø 90,00) | 7 (ø 0,28) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |




