Radim Štos
2026-2027
| Datum narození | (36 let) |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 9.1 |
Kariéra
| 2019-2020 | FK Olympie Týn nad Vltavou |
| 2016-2017 | FK Olešník |
| 2014-2015 | FK Olympie Týn nad Vltavou |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 730 (ø 66,36) | 2 (ø 0,18) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 13:30 | Týn - Dačice | 1:6 (1:4) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 17:00 | Sepekov - Týn | 5:1 (1:1) | 79 | 79 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.09. 17:30 | Rudolfov - Týn | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 13:30 | Týn - Větrovy | 3:1 (1:0) | 26 | 64 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.09. 17:15 | Lišov - Týn | 0:1 (0:0) | 26 | 64 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.09. 13:00 | Týn - Suchdol | 6:2 (3:0) | 68 | 68 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 16:00 | Týn - Jistebnice | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 12:30 | Týn - Kovářov | 4:4 (2:2) | 85 | 85 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 17.10. 15:30 | Ml. Vožice - Týn | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | T.Sviny - Týn | 0:4 (0:1) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 31.10. 10:30 | Týn - Chýnov | 4:1 (0:0) | 82 | 82 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | ||||||
| 30.08. 15:00 | Týn B - Mokré B | 7:3 (4:3) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:00 | Týn B - Mladé B | 3:1 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 5 | 285 (ø 57,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 27 | 2177 (ø 80,62) | 9 (ø 0,33) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 19 | 1045 (ø 55,00) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 15 | 1156 (ø 77,06) | 7 (ø 0,46) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 13 | 940 (ø 72,30) | 3 (ø 0,23) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 26 | 1900 (ø 73,07) | 9 (ø 0,34) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 5 | 435 (ø 87,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 10 (ø 0,83) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 7 (ø 1,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 29 | 2155 (ø 74,31) | 28 (ø 0,96) | 2 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 5 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 29 | 2497 (ø 86,10) | 17 (ø 0,58) | 2 (ø 0,06) | 1 (ø 0,03) | 1 (ø 0,03) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 26 | 2121 (ø 81,57) | 11 (ø 0,42) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,23) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 7 | 492 (ø 70,28) | 8 (ø 1,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 1 | 76 (ø 76,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




