Daniel Sulánský
2025-2026
| Číslo hráče | 14 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Kunice |
| 2025-2026 | SC Xaverov Horní Počernice |
| 2024-2025 | SC Xaverov Horní Počernice |
| 2023-2024 | TJ Spoje Praha |
| 2022-2023 | FC Slavoj Vyšehrad |
| 2021-2022 | TJ Spoje Praha |
| 2020-2021 | Bohemians Praha 1905 |
| 2017-2018 | TJ Mnichovice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.B třída sk. D
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Pyšely - Kunice | 1:5 (0:5) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Vlašim B - Kunice | 6:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:30 | Kunice - Vyžlovka | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 10:30 | Slavia - Kunice | 2:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.04. 16:30 | Kunice - Sázava | 6:0 (4:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.04. 17:00 | Milín B - Kunice | 2:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Kunice - Sedlčany B | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | Prčice - Kunice | 2:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 08.05. 10:15 | Kunice - Bohutín | 5:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 16.05. 17:00 | D. Břežany - Kunice | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Pražský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 10:15 | Xaverov - Štěrboholy | 4:0 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 24.08. 17:00 | Újezd n. Lesy - Xaverov | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.08. 18:00 | Březiněves - Xaverov | 2:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:15 | Libuš - Xaverov | 1:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 13.09. 10:15 | Xaverov - Dubeč | 3:3 (3:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.09. 10:30 | Háje - Xaverov | 2:2 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 27.09. 10:15 | Xaverov - Újezd B | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:30 | ČAFC B - Xaverov | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:15 | Xaverov - Union | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 10:15 | Xaverov - Královice | 3:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Vinoř - Xaverov | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 28.03. 15:30 | Kunice B - Kostelec | 4:3 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | Čestlice - Kunice B | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Kunice B - Mukařov | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | Pacov - Kunice B | 8:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | Kunice B - Mnichovice | 5:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 322 (ø 53,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 19:30 | Xaverov B - Koloděje | 3:3 (1:2) | 7 | 83 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 17:00 | Chodov - Xaverov B | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 14:00 | Dukla JM B - Xaverov B | 1:0 (0:0) | 26 | 64 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 19:30 | Xaverov B - Slavoj Podolí B | 2:4 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Hostivař B - Xaverov B | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.10. 19:30 | Xaverov B - Štěrboholy B | 7:0 (4:0) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C | 6 | 322 (ø 53,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 12 | 960 (ø 80,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C | 9 | 572 (ø 63,55) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 3 | 224 (ø 74,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. B | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 12 | 1037 (ø 86,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 23 | 1918 (ø 83,39) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 6 | 434 (ø 72,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B | 10 | 769 (ø 76,90) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 5 | 66 (ø 13,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B | 23 | 1701 (ø 73,95) | 1 (ø 0,04) | 8 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 2 | 34 (ø 17,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B | 21 | 1273 (ø 60,61) | 4 (ø 0,19) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




