Tomáš Petr
2025-2026
| Číslo hráče | 12 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | Sparta Kutná Hora |
| 2023-2024 | TJ Slavoj Vrdy |
| 2017-2018 | TJ Slavoj Vrdy |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 79 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 21.09. 16:30 | Vrdy B - Křesetice | 5:2 (0:0) | 79 | 79 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1150 (ø 76,66) | 10 (ø 0,66) | 6 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Benátky B - Vrdy | 5:1 (3:0) | 68 | 68 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 16.08. 10:00 | Sl. Poděbrady - Vrdy | 4:0 (3:0) | 79 | 79 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.08. 18:00 | Vrdy - Lužec | 5:1 (2:0) | 80 | 80 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 23.08. 17:00 | Vrdy - EMĚ Mělník | 2:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | DBSK - Vrdy | 5:2 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Vrdy - Čelákovice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | Úvaly - Vrdy | 5:3 (3:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Vrdy - Čáslav B | 0:5 (0:2) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 16:30 | Hlízov - Vrdy | 0:3 (0:0) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 16:00 | Vrdy - Nymburk B | 1:1 (1:1) | 62 | 62 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | B.Poděbrady - Vrdy | 2:0 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 18.10. 15:30 | Vrdy - Kosmonosy B | 3:1 (1:0) | 44 | 46 | 1 | 1 | 0 | ne | ||
| 26.10. 14:30 | M.Hradiště - Vrdy | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Vrdy - Chotětov | 4:4 (2:0) | 90 | 4 | 1 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | U.Janovice - Vrdy | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.03. 14:30 | Vrdy - Benátky B | 2:1 (1:0) | 60 | 60 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 1 | 79 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 15 | 1150 (ø 76,66) | 10 (ø 0,66) | 6 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 19 | 1211 (ø 63,73) | 9 (ø 0,47) | 5 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 4 | 184 (ø 46,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 1 | 35 (ø 35,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 3 | 189 (ø 63,00) | 4 (ø 1,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 2 | 90 (ø 45,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 2 | 111 (ø 55,50) | 4 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 23 | 1542 (ø 67,04) | 10 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 6 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 24 | 1693 (ø 70,54) | 7 (ø 0,29) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 3 | 246 (ø 82,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 9 | 604 (ø 67,11) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 11 | 880 (ø 80,00) | 5 (ø 0,45) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 24 | 1883 (ø 78,45) | 17 (ø 0,70) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




