Jan Mertlík
2026-2027
| Číslo hráče | 13 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Sokol Vraný |
| 2025-2026 | SK Slaný |
| 2025-2026 | SK Doksy |
| 2023-2024 | FC Čechie Velká Dobrá |
| 2023-2024 | SK Doksy |
| 2020-2021 | FC Čechie Velká Dobrá |
| 2020-2021 | SK Baník Libušín |
| 2017-2018 | FC Čechie Velká Dobrá |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 341 (ø 85,25) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 10:15 | Hřebeč B - Vraný | 3:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Vraný - Beroun B | 2:2 (0:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Vraný - Braškov | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Cerhovice - Vraný | 1:5 (0:2) | 71 | 71 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 4 | 341 (ø 85,25) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 1 | 5 (ø 5,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Krajský přebor | 21 | 1363 (ø 64,90) | 6 (ø 0,28) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 20 | 1510 (ø 75,50) | 2 (ø 0,10) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 13 | 1050 (ø 80,76) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Krajský přebor | 15 | 1303 (ø 86,86) | 2 (ø 0,13) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 22 | 1753 (ø 79,68) | 3 (ø 0,13) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 14 | 935 (ø 66,78) | 2 (ø 0,14) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 12 (ø 0,92) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 7 | 584 (ø 83,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 10 | 427 (ø 42,70) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 9 | 678 (ø 75,33) | 5 (ø 0,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 9 | 253 (ø 28,11) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 7 (ø 0,41) | 2 (ø 0,11) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 15 | 505 (ø 33,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 16 | 1332 (ø 83,25) | 2 (ø 0,12) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




