Filip Pubal
2026-2027
| Číslo hráče | 2 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2017-2018 | SK Slavoj Volyně |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 320 (ø 80,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 14.08. 18:00 | Čt.Dvory - Volyně | 7:2 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 21.08. 18:00 | Volyně - Roudné B | 1:3 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 29.08. 17:00 | Bavorov - Volyně | 9:0 (5:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 05.09. 17:00 | Volyně - Vimperk | 2:4 (1:4) | 50 | 40 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.09. 17:00 | Lhenice - Volyně | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Volyně - Křemže | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Vodňany - Volyně | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Volyně - Hluboká B | 1:3 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.10. 16:00 | Volyně - Katovice | 3:1 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Dražejov - Volyně B | 4:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Volyně B - Cehnice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Sousedovice B - Volyně B | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Volyně B - Hoštice/Katovice B | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 12:30 | Balvani - Volyně B | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 4 | 320 (ø 80,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 7 | 395 (ø 56,42) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 8 | 295 (ø 36,87) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 5 | 292 (ø 58,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 10 | 778 (ø 77,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 1 | 17 (ø 17,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




