Rostislav Schafferhans
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Jiskra Šlapanov |
| 2026-2027 | TJ Ždírec |
| 2024-2025 | TJ Jiskra Šlapanov |
| 2024-2025 | TJ Ždírec |
| 2014-2015 | TJ Jiskra Šlapanov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Jihlava | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 208 (ø 52,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 16:30 | Cejle - Ždírec | 2:3 (0:3) | 37 | 53 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 16.08. 16:30 | Ždírec - V. Jeníkov | 8:1 (3:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 14:30 | Dobronín B - Ždírec | 3:5 (0:2) | 81 | 81 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 30.08. 16:30 | Ždírec - Kamenice | 7:0 (3:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 5 (ø 0,71) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 16:00 | St. Ransko - Šlapanov B | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Šlapanov B - Víska | 4:0 (1:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Šmolovy B - Šlapanov B | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:30 | Šlapanov B - Tis C | 0:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Č. Bělá B - Šlapanov B | 2:5 (0:3) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Šlapanov B - Maleč | 0:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Šlapanov B - Keřkov B | 3:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | III. třída | 4 | 208 (ø 52,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 6 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 7 (ø 0,63) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 6 (ø 0,46) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 19 | 1678 (ø 88,31) | 17 (ø 0,89) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 17 | 1518 (ø 89,29) | 11 (ø 0,64) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 8 | 679 (ø 84,87) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 12 | 1036 (ø 86,33) | 8 (ø 0,66) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 18 | 1387 (ø 77,05) | 11 (ø 0,61) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 20 | 1643 (ø 82,15) | 8 (ø 0,40) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 21 | 1794 (ø 85,42) | 8 (ø 0,38) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 21 | 1813 (ø 86,33) | 4 (ø 0,19) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,14) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |




