Lukáš Žáček
2026-2027
| Číslo hráče | 8 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | SK Olympia Ráječko |
| 2018-2019 | Drnovice |
| 2018-2019 | TJ Drnovice |
| 2017-2018 | Drnovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 461 (ø 51,22) | 1 (ø 0,11) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.08. 18:00 | Boskovice - Ráječko | 4:3 (1:0) | 69 | 69 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 16:30 | Rohatec - Ráječko | 3:1 (2:0) | 28 | 62 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 16:30 | Ráječko - Mor. Knínice | 4:0 (3:0) | 77 | 77 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 06.09. 16:00 | Ráječko - Kunštát | 1:2 (0:2) | 68 | 68 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 10:15 | Dobšice - Ráječko | 1:3 (0:2) | 58 | 58 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 15:30 | Ráječko - Ratíškovice | 5:0 (3:0) | 16 | 74 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 26.09. 15:30 | Tišnov - Ráječko | 1:1 (0:0) | 27 | 63 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 15:00 | Ráječko - Rosice | 1:0 (0:0) | 74 | 74 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 15:00 | Bosonohy - Ráječko | 0:1 (0:1) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 399 (ø 66,50) | 5 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 10:15 | Lipůvka - Ráječko B | 2:4 (2:3) | 46 | 46 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.08. 16:30 | Ráječko B - Knínice | 5:2 (4:1) | 55 | 55 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.09. 17:00 | Ráječko B - Lipovec | 4:2 (4:2) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 16:00 | Kras - Ráječko B | 0:0 (0:0) | 1 | 89 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 16:00 | Ráječko B - Vavřinec | 3:5 (2:2) | 71 | 71 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 16:00 | Doubravice - Ráječko B | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:30 | Skalice - Ráječko B | 4:6 (3:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 6 | 316 (ø 52,66) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 4 | 219 (ø 54,75) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 27 | 1158 (ø 42,88) | 3 (ø 0,11) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 10 | 642 (ø 64,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 26 | 1482 (ø 57,00) | 2 (ø 0,07) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 12 | 938 (ø 78,16) | 12 (ø 1,00) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 26 | 1869 (ø 71,88) | 2 (ø 0,07) | 4 (ø 0,15) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A | 2 | 112 (ø 56,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 28 | 2104 (ø 75,14) | 2 (ø 0,07) | 3 (ø 0,10) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 10 | 769 (ø 76,90) | 2 (ø 0,20) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 15 | 1036 (ø 69,06) | 2 (ø 0,13) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 13 | 1027 (ø 79,00) | 8 (ø 0,61) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 8 | 628 (ø 78,50) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 10 | 899 (ø 89,90) | 4 (ø 0,40) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 3 (ø 0,21) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | IV. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A | 15 | 903 (ø 60,20) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




