Václav Šťastný

2026-2027

SK Kožlí

Číslo hráče4
PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2017-2018 SK Kožlí

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1080 (ø 90,00) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 16:30 Ždírec C - Kožlí 1:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
22.08. 16:30 Kožlí - Věžnice 5:3 (3:0) 90 1 0 0 ano
30.08. 16:30 Libice - Kožlí 6:4 (2:1) 90 0 1 0 ano
06.09. 16:00 Kožlí - Lipnice 4:2 (2:1) 90 1 0 0 ano
13.09. 16:00 Vepřová - Kožlí 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 15:30 Kožlí - G. Jeníkov B 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 15:30 Lípa B - Kožlí 3:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:00 Kožlí - Světlá C 4:3 (3:2) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Přibyslav B - Kožlí 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
18.10. 15:00 Kožlí - H. Borová B 3:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
25.10. 10:00 Lučice B - Kožlí 2:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Hněvkovice - Kožlí 3:1 (0:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 26 2340 (ø 90,00) 4 (ø 0,15) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 25 2250 (ø 90,00) 15 (ø 0,60) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 24 2070 (ø 86,25) 13 (ø 0,54) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 19 1664 (ø 87,57) 6 (ø 0,31) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 20 1749 (ø 87,45) 6 (ø 0,30) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 8 719 (ø 89,87) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 12 1044 (ø 87,00) 1 (ø 0,08) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 19 1664 (ø 87,57) 2 (ø 0,10) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor 20 1800 (ø 90,00) 2 (ø 0,10) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)