Pavel Svoboda
2026-2027
| Číslo hráče | 7 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | Slavoj Polná |
| 2024-2025 | TJ Slavoj Třešť |
| 2017-2018 | TJ Slavoj Třešť |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Třešť C - Batelov B | 2:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 13:30 | Třešť C - Bedřichov C | 6:5 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 15:30 | Mrákotín - Třešť C | 0:5 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 13:30 | Třešť C - Stonařov B | 6:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 13:00 | Třešť C - Brzkov | 9:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 12:30 | Třešť C - Růžená | 6:0 (5:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 15:30 | Beranov B - Třešť C | 1:3 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 12:00 | Třešť C - Kostelec B | 2:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Brtnice B - Třešť C | 3:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 2 | 48 (ø 24,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 21 | 1401 (ø 66,71) | 14 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 1 | 59 (ø 59,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 3 | 122 (ø 40,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 23 | 1638 (ø 71,21) | 16 (ø 0,69) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 11 | 669 (ø 60,81) | 2 (ø 0,18) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 12 | 825 (ø 68,75) | 4 (ø 0,33) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 11 | 813 (ø 73,90) | 2 (ø 0,18) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 10 | 748 (ø 74,80) | 7 (ø 0,70) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 8 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 7 | 494 (ø 70,57) | 5 (ø 0,71) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 19 | 1456 (ø 76,63) | 24 (ø 1,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 8 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 9 | 675 (ø 75,00) | 3 (ø 0,33) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 7 (ø 3,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 5 | 302 (ø 60,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 13 | 1063 (ø 81,76) | 18 (ø 1,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 4 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 15 | 1241 (ø 82,73) | 6 (ø 0,40) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 13 | 1036 (ø 79,69) | 8 (ø 0,61) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 6 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 25 | 2068 (ø 82,72) | 16 (ø 0,64) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 2 | 134 (ø 67,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




