Jan Šimek

2026-2027

TJ Sokol Měčín

Číslo hráče15
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2018-2019 TJ Sokol Měčín
2017-2018 SK Klatovy 1898
2017-2018 TJ Sokol Měčín
2016-2017 SK Klatovy 1898

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
226 (ø 75,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Hrádek B - Měčín 4:4 (3:0) 90 1 0 0 ano
22.08. 17:00 Měčín - Strážov 1:4 (1:2) 90 0 0 0 ano
29.08. 17:00 Měčín - Dlouhá Ves 5:2 (2:0) 46 46 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Měčín - Plánice 3:1 (1:1) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 3 226 (ø 75,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 26 2334 (ø 89,76) 16 (ø 0,61) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 25 2250 (ø 90,00) 3 (ø 0,12) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 25 2250 (ø 90,00) 5 (ø 0,20) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | III. třída 24 2160 (ø 90,00) 3 (ø 0,12) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 25 2250 (ø 90,00) 8 (ø 0,32) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 12 1074 (ø 89,50) 3 (ø 0,25) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 25 2209 (ø 88,36) 3 (ø 0,12) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 1 30 (ø 30,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. B 2 95 (ø 47,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)