Martin Kollár

2026-2027

SK Zlatá Koruna

Datum narození(43 let)
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 SK Zlatá Koruna
2024-2025 TJ Sokol Kájov
2023-2024 SK Zlatá Koruna
2022-2023 TJ Sokol Římov
2018-2019 SK Jankov
2017-2018 TJ Sokol Římov
2017-2018 FK Calofrig Borovany
2016-2017 SK Jankov
2016-2017 TJ Sokol Římov
2014-2015 FC Velešín

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
07.08. 18:00 Strunkovice - Zl. Koruna 5:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
14.08. 18:00 Zl. Koruna - Třeboň 1:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
28.08. 17:45 D. Dvořiště - Zl. Koruna 3:1 (2:1) 90 1 0 0 ano
04.09. 17:30 Zl. Koruna - Met. Tábor 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 13:30 Semice - Zl. Koruna 1:2 (1:0) 90 0 1 0 ano
19.09. 13:00 Zl. Koruna - Roudné 0:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
23.09. 16:45 Mirovice - Zl. Koruna 0:3 (0:2) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Kaplice - Zl. Koruna 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 12:30 Zl. Koruna - Slavia ČB 0:1 (0:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 26 2296 (ø 88,30) 1 (ø 0,03) 3 (ø 0,11) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 3 (ø 3,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.A třída sk. A 19 1661 (ø 87,42) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 21 1809 (ø 86,14) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 11 990 (ø 90,00) 1 (ø 0,09) 3 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 11 990 (ø 90,00) 5 (ø 0,45) 2 (ø 0,18) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 26 2296 (ø 88,30) 3 (ø 0,11) 7 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 13 1151 (ø 88,53) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 9 770 (ø 85,55) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 5 (ø 0,83) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 15 (ø 1,50) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize A 15 1272 (ø 84,80) 2 (ø 0,13) 3 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 13 873 (ø 67,15) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 9 (ø 1,50) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 2 (ø 0,33)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 24 1969 (ø 82,04) 7 (ø 0,29) 8 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,12)
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 3 226 (ø 75,33) 2 (ø 0,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 11 944 (ø 85,81) 3 (ø 0,27) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,18)
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 3 240 (ø 80,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33)