Miloslav Duchoň

Číslo hráče10
PoziceÚtočník
Průměrná známka7.9

Kariéra

2026-2027 TJ Sokol Osvračín
2025-2026 TJ Slavoj Koloveč
2024-2025 TJ Sokol Osvračín
2014-2015 TJ Slavoj Koloveč

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
986 (ø 89,63) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Osvračín - Česká Kubice 1:0 (1:0) 89 89 0 0 0 ano
30.08. 15:00 Klenčí - Osvračín 3:5 (0:4) 90 1 0 0 ano
06.09. 17:00 Osvračín - Hostouň 1:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 13:30 Osvračín - Kvíčovice 1:0 (0:0) 87 87 1 0 0 ano
19.09. 10:15 Bělá - Osvračín 9:1 (4:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Osvračín - Kdyně B 7:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Blížejov - Osvračín 0:2 (0:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Osvračín - Tlumačov B 9:1 (5:0) 90 0 0 0 ano
18.10. 15:30 Koloveč B - Osvračín 4:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Osvračín - Mrákov B 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Holýšov B - Osvračín 5:0 (3:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 5 446 (ø 89,20) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 17 1383 (ø 81,35) 4 (ø 0,23) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 12 950 (ø 79,16) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 23 1736 (ø 75,47) 5 (ø 0,21) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.A třída 14 1038 (ø 74,14) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 10 815 (ø 81,50) 8 (ø 0,80) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 21 1522 (ø 72,47) 12 (ø 0,57) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 20 1694 (ø 84,70) 19 (ø 0,95) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 7 561 (ø 80,14) 8 (ø 1,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 13 (ø 1,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 9 681 (ø 75,66) 3 (ø 0,33) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 16 1378 (ø 86,12) 4 (ø 0,25) 4 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 5 277 (ø 55,40) 4 (ø 0,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 25 2182 (ø 87,28) 5 (ø 0,20) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 14 1148 (ø 82,00) 10 (ø 0,71) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 26 2330 (ø 89,61) 27 (ø 1,03) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 5 286 (ø 57,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 25 2205 (ø 88,20) 10 (ø 0,40) 4 (ø 0,16) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,12)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Krajský přebor 5 292 (ø 58,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)