Milan Záhrobský
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 6.7 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Slavoj Koloveč |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 13.09. 17:00 | Holýšov B - Koloveč B | 6:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:00 | Meclov - Koloveč B | 3:3 (1:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:15 | Koloveč B - Česká Kubice | 4:4 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Klenčí - Koloveč B | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 24 | 1853 (ø 77,20) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 20 | 1781 (ø 89,05) | 1 (ø 0,05) | 6 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 1 | 10 (ø 10,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 13 | 1089 (ø 83,76) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.A třída | 15 | 508 (ø 33,86) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 4 | 325 (ø 81,25) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 19 | 1332 (ø 70,10) | 3 (ø 0,15) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 5 | 425 (ø 85,00) | 5 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 17 | 1201 (ø 70,64) | 5 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 2 | 115 (ø 57,50) | 1 (ø 0,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 8 | 649 (ø 81,12) | 4 (ø 0,50) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 8 | 381 (ø 47,62) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 12 | 1034 (ø 86,16) | 7 (ø 0,58) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 20 | 1268 (ø 63,40) | 4 (ø 0,20) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 24 | 2031 (ø 84,62) | 3 (ø 0,12) | 7 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 23 | 1621 (ø 70,47) | 5 (ø 0,21) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 17 | 1293 (ø 76,05) | 2 (ø 0,11) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 22 | 1428 (ø 64,90) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 20 | 1400 (ø 70,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 23 | 1828 (ø 79,47) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 18 | 864 (ø 48,00) | 2 (ø 0,11) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |




