Antonín Holub

2026-2027

Slavoj Kladno

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 Slavoj Kladno
2025-2026 Buštěhrad
2024-2025 Slavoj Kladno
2018-2019 SK Kladno
2016-2017 FK Litoměřicko
2016-2017 Slovan Velvary
2014-2015 ASK Lovosice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
810 (ø 90,00) 2 (ø 0,22) 6 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Beroun B - Slavoj Kladno 4:0 (2:0) 90 0 1 0 ano
23.08. 10:15 Slavoj Kladno - Libušín 3:1 (0:1) 90 0 1 0 ano
30.08. 17:00 Senomaty - Slavoj Kladno 2:6 (2:2) 90 0 1 0 ano
06.09. 10:15 Slavoj Kladno - Tlustice 3:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Králův Dvůr B - Slavoj Kladno 1:1 (0:0) 90 0 1 0 ano
20.09. 10:15 Slavoj Kladno - V.Dobrá 1:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 10:15 Hřebeč B - Slavoj Kladno 2:1 (1:0) 90 0 1 0 ano
04.10. 10:15 Slavoj Kladno - Vraný 4:3 (2:2) 90 2 1 0 ano
11.10. 16:00 Braškov - Slavoj Kladno 0:2 (0:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 25 2189 (ø 87,56) 14 (ø 0,56) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. A 13 1170 (ø 90,00) 2 (ø 0,15) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.A třída sk. A 12 625 (ø 52,08) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 28 1650 (ø 58,92) 1 (ø 0,03) 7 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 27 2272 (ø 84,14) 2 (ø 0,07) 6 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 25 1959 (ø 78,36) 4 (ø 0,16) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 8 711 (ø 88,87) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 16 1343 (ø 83,93) 2 (ø 0,12) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 29 2487 (ø 85,75) 2 (ø 0,06) 5 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 28 2358 (ø 84,21) 3 (ø 0,10) 6 (ø 0,21) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 17 972 (ø 57,17) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize B 15 1330 (ø 88,66) 2 (ø 0,13) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 30 2670 (ø 89,00) 6 (ø 0,20) 8 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,10)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)