Martin Auffahrt

2026-2027

FK Hlubočky

Číslo hráče11
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2016-2017 FK Hlubočky

Zápasy v sezóně 2026-2027

Olomoucký | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
276 (ø 34,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:30 Kozlovice B - Hlubočky 4:0 (1:0) 13 77 0 0 0 ne
29.08. 16:00 Beňov - Hlubočky 2:6 (0:4) 8 82 0 0 0 ne
05.09. 16:00 Hlubočky - Haná Prostějov 0:2 (0:0) 14 76 0 0 0 ne
13.09. 10:00 Ústí - Hlubočky 2:4 (2:0) 38 52 0 0 0 ne
19.09. 10:00 Hlubočky - Želatovice B 1:2 (0:1) 20 70 0 0 0 ne
27.09. 15:30 Určice - Hlubočky 0:0 (0:0) 46 46 0 0 0 ano
04.10. 15:00 Kožušany - Hlubočky 4:4 (1:1) 57 57 0 0 0 ano
10.10. 15:00 Hlubočky - Mostkovice 3:2 (2:1) 80 80 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. B 5 93 (ø 18,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. B 5 259 (ø 51,80) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. B 25 2189 (ø 87,56) 3 (ø 0,12) 6 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. B 25 1992 (ø 79,68) 5 (ø 0,20) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. B 20 1251 (ø 62,55) 5 (ø 0,25) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 5 (ø 0,83) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. B 19 614 (ø 32,31) 2 (ø 0,10) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 11 990 (ø 90,00) 5 (ø 0,45) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 10 663 (ø 66,30) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 12 663 (ø 55,25) 4 (ø 0,33) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | III. třída 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 16 899 (ø 56,18) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | III. třída 9 810 (ø 90,00) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 15 819 (ø 54,60) 1 (ø 0,06) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | III. třída 18 1620 (ø 90,00) 13 (ø 0,72) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | 1.A třída sk. A 4 55 (ø 13,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Olomoucký | Olomouc | III. třída 11 990 (ø 90,00) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)