Šimon Eremka

2026-2027

AFC Humpolec

Číslo hráče3
PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 AFC Humpolec
2023-2024 TJ Sokol Čejov
2021-2022 AFC Humpolec
2020-2021 TJ Sokol Čejov
2016-2017 AFC Humpolec

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Pelhřimov | III. třída A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 15:00 AFC C - H. Ves 14:1 (4:0) 90 0 0 0 ano
16.08. 16:30 Želiv - AFC C 2:3 (2:1) 90 0 0 0 ano
23.08. 15:00 AFC C - Mnich 4:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 15:00 Č. Řečice B - AFC C 3:5 (2:3) 90 0 0 0 ano
06.09. 15:00 AFC C - Jiřice B 4:3 (2:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,71) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 19 1575 (ø 82,89) 2 (ø 0,10) 8 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 7 308 (ø 44,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 1 5 (ø 5,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 8 708 (ø 88,50) 1 (ø 0,12) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 10 270 (ø 27,00) 1 (ø 0,10) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 14 279 (ø 19,92) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 6 342 (ø 57,00) 1 (ø 0,16) 3 (ø 0,50) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 16 742 (ø 46,37) 2 (ø 0,12) 5 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 8 248 (ø 31,00) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)