Jaroslav Pešek
2026-2027
| Datum narození | (35 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 8.5 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Králova Lhota |
| 2022-2023 | TJ Albrechtice nad Vltavou |
| 2021-2022 | TJ Albrechtice nad Vltavou |
| 2016-2017 | FK Olešník |
| 2014-2015 | TJ Slavoj Temelín |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1037 (ø 86,41) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 13:30 | Albrechtice - Hradiště | 4:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 13:30 | Sedlice - Albrechtice | 3:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 13:30 | Albrechtice - Štěkeň | 2:7 (2:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 13:30 | Albrechtice - Chelčice | 1:9 (1:1) | 67 | 67 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Milevsko B - Albrechtice | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 13:00 | Albrechtice - Čimelice | 6:1 (4:1) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 16:00 | Bernartice - Albrechtice | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 12:30 | Albrechtice - Protivín B | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Mirotice - Albrechtice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 11:00 | Albrechtice - Drahonice | 5:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.10. 10:30 | Sousedovice - Albrechtice | 1:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 10:30 | Albrechtice - Bělčice | 1:6 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 5 | 427 (ø 85,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 4 (ø 0,15) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 4 (ø 1,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 2 | 33 (ø 16,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 10 (ø 0,40) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 6 (ø 0,40) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 20 | 1588 (ø 79,40) | 3 (ø 0,15) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




