Jaroslav Růžička

Číslo hráče11
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 SK Ratibořské Hory

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Tábor | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 2 (ø 0,25) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 S.Ústí B - Rat. Hory 8:1 (4:1) 90 1 1 0 ano
29.08. 17:00 Rat. Hory - Větrovy B 0:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
04.09. 18:00 Tučapy - Rat. Hory 4:2 (4:1) 90 0 1 0 ano
12.09. 16:30 Rat. Hory - Radětice 2:6 (1:3) 90 0 0 0 ano
19.09. 14:00 Březnice - Rat. Hory 8:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:00 Rat. Hory - Ml. Vožice B 3:2 (0:1) 90 1 0 0 ano
04.10. 16:00 Řepeč/Opařany - Rat. Hory 1:6 (1:4) 90 0 0 0 ano
10.10. 15:30 Rat. Hory - Met. Tábor C 2:2 (1:1) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 7 (ø 0,41) 3 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 25 2126 (ø 85,04) 6 (ø 0,24) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 25 2244 (ø 89,76) 9 (ø 0,36) 10 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 20 1800 (ø 90,00) 13 (ø 0,65) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 10 (ø 0,58) 3 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 21 1841 (ø 87,66) 7 (ø 0,33) 5 (ø 0,23) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 3 185 (ø 61,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | III. třída 8 601 (ø 75,12) 3 (ø 0,37) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 13 793 (ø 61,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | III. třída 10 818 (ø 81,80) 4 (ø 0,40) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 22 1936 (ø 88,00) 5 (ø 0,22) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04)
Jihočeský | Tábor | III. třída 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 8 632 (ø 79,00) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)