Jan Boháč
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Sokol Košice |
| 2018-2019 | FK Spartak Soběslav |
| 2018-2019 | TJ Spartak Choustník |
| 2014-2015 | FK Spartak Soběslav |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Tábor | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 3 (ø 0,33) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 17:00 | Košice - Planá n.Luž. B | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 15:00 | HD2D - Košice | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:30 | Košice - Chýnov B | 3:2 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 1 | ano | |||
| 27.09. 16:00 | Stádlec - Košice | 3:6 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Košice - Vlastiboř | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:30 | Bechyně - Košice | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Košice - Želeč | 1:3 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Jistebnice B - Košice | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 10:30 | Košice - Vlkov | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 24 (ø 1,20) | 6 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 24 | 1940 (ø 80,83) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 25 | 2189 (ø 87,56) | 2 (ø 0,08) | 8 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 27 | 2318 (ø 85,85) | 2 (ø 0,07) | 8 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 23 | 1952 (ø 84,86) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,21) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 19 | 1613 (ø 84,89) | 1 (ø 0,05) | 4 (ø 0,21) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 30 | 2616 (ø 87,20) | 1 (ø 0,03) | 7 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 5 | 406 (ø 81,20) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 17 | 1271 (ø 74,76) | 1 (ø 0,05) | 5 (ø 0,29) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 26 | 2336 (ø 89,84) | 1 (ø 0,03) | 9 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,30) |




