Petr Koktavý

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 15:00 Stráž B - Lomnice B 0:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
30.08. 10:30 Lomnice B - N. Ves n.L. 4:1 (3:1) 90 0 0 0 ano
12.09. 13:30 Třeboň C - Lomnice B 4:0 (2:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 1 18 (ø 18,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 14 1214 (ø 86,71) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 25 2087 (ø 83,48) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 26 2310 (ø 88,84) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,15) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 15 1298 (ø 86,53) 1 (ø 0,06) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 28 2435 (ø 86,96) 4 (ø 0,14) 6 (ø 0,21) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 14 1260 (ø 90,00) 1 (ø 0,07) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Krajský přebor 12 1039 (ø 86,58) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 5 183 (ø 36,60) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 23 2053 (ø 89,26) 3 (ø 0,13) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 24 2115 (ø 88,12) 1 (ø 0,04) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 2 34 (ø 17,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Krajský přebor 11 990 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,18)