Dominik Hůla

2025-2026

SK Senomaty

Číslo hráče11
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 SK Senomaty

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | Rakovník | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
946 (ø 63,06) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Senomaty - Žehrovice 2:1 (0:0) 16 74 0 0 0 ne
30.08. 17:00 Hředle - Senomaty 3:2 (2:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Senomaty - Roztoky 2:0 (1:0) 63 63 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Senomaty - Jesenice 4:4 (1:2) 31 59 0 0 0 ne
05.10. 16:00 Lišany - Senomaty 1:4 (1:1) 90 1 0 0 ano
11.10. 16:00 Senomaty - Oh. Městečko 0:3 (0:2) 31 59 0 0 0 ne
18.10. 13:00 Olešná - Senomaty 1:5 (0:2) 47 43 0 0 0 ne
25.10. 14:30 Senomaty - Řevničov 1:0 (0:0) 15 75 0 0 0 ne
01.11. 13:00 Tn Rakovník - Senomaty 4:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
08.11. 14:00 Senomaty - Pustověty 4:1 (2:0) 90 1 0 0 ano
12.04. 16:30 Zavidov - Senomaty 1:4 (0:4) 90 0 0 0 ano
18.04. 17:00 Senomaty - Lužná 7:0 (4:0) 69 69 0 0 0 ano
25.04. 17:00 Jesenice - Senomaty 0:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
09.05. 17:00 Oh. Městečko - Senomaty 0:0 (0:0) 79 79 0 0 0 ano
16.05. 17:00 Senomaty - Olešná 12:0 (6:0) 55 55 0 0 0 ano

Středočeský | Rakovník | IV. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
735 (ø 73,50) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
24.08. 13:30 Ruda - Senomaty B 0:2 (0:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 10:00 Kounov - Senomaty B 0:12 (0:5) 46 46 0 0 0 ano
21.09. 16:30 Senomaty B - Srbeč 10:1 (2:1) 90 1 0 0 ano
28.09. 16:30 Lužná B - Senomaty B 1:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
12.10. 16:00 Senomaty B - Ruda 3:6 (1:0) 90 0 0 0 ano
19.10. 15:30 Panoší Új. - Senomaty B 0:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
26.10. 14:30 Senomaty B - Kounov 16:0 (5:0) 90 1 0 0 ano
05.04. 16:30 Senomaty B - Roztoky B 8:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
10.04. 17:00 Srbeč - Senomaty B 0:7 (0:3) 44 46 0 0 0 ne
26.04. 13:30 Oráčov - Senomaty B 2:5 (2:1) 15 75 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 15 946 (ø 63,06) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 10 735 (ø 73,50) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 11 589 (ø 53,54) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 8 637 (ø 79,62) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 16 1346 (ø 84,12) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 8 686 (ø 85,75) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 22 1937 (ø 88,04) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A 14 1117 (ø 79,78) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 21 1800 (ø 85,71) 2 (ø 0,09) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 8 611 (ø 76,37) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 2 117 (ø 58,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | IV. třída 8 720 (ø 90,00) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 6 307 (ø 51,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 10 856 (ø 85,60) 4 (ø 0,40) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 13 946 (ø 72,76) 3 (ø 0,23) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 15 1171 (ø 78,06) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 8 195 (ø 24,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | IV. třída 15 1184 (ø 78,93) 3 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)