Josef Navrátil
2025-2026
| Číslo hráče | 7 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Doubrava Haňovice |
| 2025-2026 | Sokol Odrlice |
| 2024-2025 | TJ Doubrava Haňovice |
| 2022-2023 | Sokol Odrlice |
| 2021-2022 | SK Náměšť na Hané |
| 2018-2019 | Sokol Odrlice |
| 2015-2016 | TJ Doubrava Haňovice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Olomoucký | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 695 (ø 86,87) | 2 (ø 0,25) | 6 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.03. 15:00 | Sokol Pňovice - Haňovice | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | Haňovice - Bělkovice | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.04. 15:30 | Doloplazy - Haňovice | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.04. 10:00 | Černovír - Haňovice | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.04. 16:00 | Haňovice - Slatinice | 3:4 (2:2) | 87 | 87 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 25.04. 10:00 | Lutín - Haňovice | 2:0 (1:0) | 81 | 81 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 03.05. 16:30 | Haňovice - Přáslavice | 5:2 (2:1) | 77 | 77 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 09.05. 16:30 | Lužice - Haňovice | 3:2 (1:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 4 (ø 0,50) | 8 (ø 1,00) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 02.08. 17:00 | Sokol Odrlice - SK Grygov | 2:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 09.08. 14:30 | Hněvotín - Sokol Odrlice | 4:1 (1:1) | 90 | 1 | 1 | 1 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Sokol Odrlice - Chválkovice B | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Mladějovice - Sokol Odrlice | 2:4 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 21.09. 15:30 | Sokol Odrlice - Slavonín B | 6:0 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 15:00 | Šumvald - Sokol Odrlice | 2:1p. (0:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Dl.Loučka - Sokol Odrlice | 2:3 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Sokol Odrlice - Červenka | 2:4 (2:1) | 90 | 2 | 1 | 1 | ano | |||
| 15.11. 13:30 | SK Grygov - Sokol Odrlice | 3:2 (1:0) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. B | 8 | 695 (ø 86,87) | 2 (ø 0,25) | 6 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 4 (ø 0,50) | 8 (ø 1,00) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.B třída sk. B | 10 | 872 (ø 87,20) | 6 (ø 0,60) | 5 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 9 (ø 0,64) | 8 (ø 0,57) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor | 30 | 2700 (ø 90,00) | 17 (ø 0,56) | 19 (ø 0,63) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 28 | 2520 (ø 90,00) | 18 (ø 0,64) | 11 (ø 0,39) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 13 | 1048 (ø 80,61) | 3 (ø 0,23) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 10 | 900 (ø 90,00) | 8 (ø 0,80) | 9 (ø 0,90) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 8 | 720 (ø 90,00) | 6 (ø 0,75) | 9 (ø 1,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | III. třída | 15 | 1350 (ø 90,00) | 11 (ø 0,73) | 6 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. B | 18 | 1620 (ø 90,00) | 18 (ø 1,00) | 6 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 1 | 32 (ø 32,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olomoucký | 1.A třída sk. A | 1 | 7 (ø 7,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




