Petr Červený

2026-2027

SK Dobrá Voda

Datum narození(40 let)
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 SK Dobrá Voda

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)
16.08. 15:00 D.Voda B - Mokré B 3:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
23.08. 15:00 T.Sviny B - D.Voda B 5:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
30.08. 15:00 D.Voda B - Mladé B 4:6 (2:1) 90 1 0 0 ano
06.09. 17:00 Ševětín B - D.Voda B 2:2 (0:1) 90 1 1 1 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 12 877 (ø 73,08) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 17 1530 (ø 90,00) 3 (ø 0,17) 5 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 3 119 (ø 39,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 21 1890 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 11 (ø 0,52) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 17 1530 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 1 7 (ø 7,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 9 602 (ø 66,88) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,77) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)