Daniel Kuba
2026-2027
| Číslo hráče | 2 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Chodský Újezd |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 888 (ø 88,80) | 3 (ø 0,30) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 14:00 | Ch. Újezd - Studánka | 4:4 (4:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 14:00 | Tachov B - Ch. Újezd | 7:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 14:00 | Ch. Újezd - Kšice | 6:0 (2:0) | 88 | 88 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 13:30 | Ch. Újezd - Bezdružice | 7:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Stříbro B - Ch. Újezd | 5:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 13:00 | Ch. Újezd - Erpužice | 2:0 (1:0) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 13:00 | Staré Sedliště - Ch. Újezd | 1:4 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Černošín - Ch. Újezd | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 11:30 | Ch. Újezd - Kostelec | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Stráž - Ch. Újezd | 6:2 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 13.09. 10:30 | Vranov - Ch. Újezd B | 2:4 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 4 | 358 (ø 89,50) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 21 | 1862 (ø 88,66) | 5 (ø 0,23) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 19 | 1297 (ø 68,26) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 3 (ø 0,23) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 23 | 1813 (ø 78,82) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 20 | 1138 (ø 56,90) | 2 (ø 0,10) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 21 | 1890 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 22 | 1941 (ø 88,22) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 1 | 5 (ø 5,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 8 | 676 (ø 84,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | III. třída | 12 | 944 (ø 78,66) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 4 | 50 (ø 12,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A | 19 | 1027 (ø 54,05) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A | 11 | 691 (ø 62,81) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A | 4 | 144 (ø 36,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




