Jakub Lán
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | FK Vysoká nad Labem |
| 2024-2025 | FC Slavia Hradec Králové |
| 2022-2023 | TJ Sokol Malšovice |
| 2022-2023 | FC Slavia Hradec Králové |
| 2014-2015 | FC Slavia Hradec Králové |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 (ø 6,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 03.10. 16:00 | Kunčice - Slavia HK B | 6:2 (2:2) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne |
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 6 (ø 0,66) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Nový HK B - Slavia HK C | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.08. 18:00 | Slavia HK C - Černilov B | 6:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.08. 18:00 | Kobylice - Slavia HK C | 1:6 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 10:00 | Slavia HK C - Olympia HK | 1:3 (0:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Stěžery B - Slavia HK C | 2:6 (0:3) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 10:00 | Slavia HK C - Libčany B | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:00 | Nechanice - Slavia HK C | 1:3 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:00 | Slavia HK C - Klamoš | 5:3 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Dohalice - Slavia HK C | 2:5 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 5 | 404 (ø 80,80) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 15 (ø 0,71) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 1 | 13 (ø 13,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.A třída | 3 | 92 (ø 30,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 27 (ø 1,08) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 3 | 67 (ø 22,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 22 | 1966 (ø 89,36) | 34 (ø 1,54) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 21 | 1629 (ø 77,57) | 9 (ø 0,42) | 3 (ø 0,14) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 3 | 67 (ø 22,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 22 | 1915 (ø 87,04) | 16 (ø 0,72) | 6 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 7 | 482 (ø 68,85) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 13 | 1113 (ø 85,61) | 2 (ø 0,15) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 30 | 2700 (ø 90,00) | 9 (ø 0,30) | 11 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 25 | 2242 (ø 89,68) | 1 (ø 0,04) | 12 (ø 0,48) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 3 | 191 (ø 63,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 29 | 2610 (ø 90,00) | 1 (ø 0,03) | 8 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 4 | 316 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 29 | 2608 (ø 89,93) | 6 (ø 0,20) | 7 (ø 0,24) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 3 | 269 (ø 89,66) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




