Radek Novák

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Dynamo Krajková

Zápasy v sezóně 2026-2027

Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 3 (ø 0,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)
06.09. 14:30 Krajková - Jindřichovice 1:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
12.09. 14:00 Oloví - Krajková 1:4 (0:2) 90 0 1 1 ano
20.09. 14:30 Krajková - Vintířov 1:4 (0:2) 90 0 1 0 ano
27.09. 15:00 Lomnice B - Krajková 0:1 (0:0) 90 0 1 0 ano
04.10. 14:30 Krajková - Kraslice B 4:1 (4:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Citice - Krajková 4:1 (3:1) 90 0 0 0 ano
18.10. 14:30 Krajková - Krásno 7:2 (2:0) 90 1 0 0 ano
01.11. 14:00 Krajková - Nové Sedlo B 6:3 (3:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 16 1440 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 9 (ø 0,56) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 16 1440 (ø 90,00) 1 (ø 0,06) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,53) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 18 1620 (ø 90,00) 2 (ø 0,11) 8 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 11 990 (ø 90,00) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 7 630 (ø 90,00) 3 (ø 0,42) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Cheb | III. třída 7 593 (ø 84,71) 1 (ø 0,14) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 8 658 (ø 82,25) 2 (ø 0,25) 3 (ø 0,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 18 1525 (ø 84,72) 0 (ø 0,00) 8 (ø 0,44) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 20 1603 (ø 80,15) 3 (ø 0,15) 7 (ø 0,35) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 3 205 (ø 68,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)