Filip Rutrle
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | FK Nejdek |
| 2023-2024 | FC Cheb |
| 2022-2023 | FK Nejdek |
| 2022-2023 | SK Toužim |
| 2014-2015 | FK Nejdek |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1164 (ø 89,53) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Žlutice - Nejdek | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.08. 18:00 | Nejdek - Březová B | 10:1 (7:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.08. 18:00 | Nejdek - Kraslice | 4:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Chodov - Nejdek | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Nejdek - Plesná | 9:1 (6:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 13:30 | Loket - Nejdek | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Nejdek - Teplá | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Nová Role - Nejdek | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Nejdek - Lomnice | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Rychnov - Nejdek | 3:5 (1:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Nejdek - Kynžvart | 5:6 (1:2) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 31.10. 14:00 | Mar. Lázně B - Nejdek | 2:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | Nejdek - Habartov | 4:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 23 | 1967 (ø 85,52) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,17) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | 1.A třída | 21 | 1872 (ø 89,14) | 3 (ø 0,14) | 3 (ø 0,14) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | 1.A třída | 25 | 2042 (ø 81,68) | 8 (ø 0,32) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 3 | 184 (ø 61,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 22 | 1807 (ø 82,13) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 7 | 577 (ø 82,42) | 7 (ø 1,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 21 | 1811 (ø 86,23) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 3 | 224 (ø 74,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 7 | 575 (ø 82,14) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 8 | 674 (ø 84,25) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 11 | 638 (ø 58,00) | 2 (ø 0,18) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 21 | 1719 (ø 81,85) | 5 (ø 0,23) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 22 | 1345 (ø 61,13) | 5 (ø 0,22) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 1 | 56 (ø 56,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 5 | 385 (ø 77,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 16 | 1238 (ø 77,37) | 11 (ø 0,68) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 24 | 1944 (ø 81,00) | 5 (ø 0,20) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 13 | 1043 (ø 80,23) | 5 (ø 0,38) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 26 | 2237 (ø 86,03) | 2 (ø 0,07) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 3 | 226 (ø 75,33) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




