Zdeněk Koubek

2026-2027

TJ Lom

Číslo hráče18
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 TJ Lom
2021-2022 AFK Smetanova Lhota
2021-2022 FK Mirotice
2015-2016 FK Mirotice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Malenice/Čkyně C - Lom 0:2 (0:2) 0 0 1 0 ne
23.08. 16:00 Štěkeň B - Lom 5:3 (1:2) 90 0 0 0 ano
29.08. 16:00 Lom - Hoštice/Katovice B 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
05.09. 13:30 Balvani - Lom 1:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
12.09. 16:00 Lom - Doubravice 1:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Číčenice - Lom 1:3 (1:1) 0 0 0 0 ne
04.10. 15:00 Blatná B - Lom 0:0 (0:0) 0 0 0 0 ne
24.10. 14:30 Lom - Sousedovice B 9:2 (4:0) 0 0 0 0 ne
31.10. 10:30 Bavorov B - Lom 1:6 (0:4) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 2 (ø 0,15) 2 (ø 0,15) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 15 1350 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | III. třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | III. třída sk. A 14 1260 (ø 90,00) 1 (ø 0,07) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | III. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Písek | III. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)