Lukáš Petružálek

Číslo hráče13
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 TJ Spartak Sezemice
2021-2022 TJ Sokol Roveň
2016-2017 Bítovany
2015-2016 TJ Spartak Sezemice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Pardubický | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
978 (ø 88,90) 4 (ø 0,36) 2 (ø 0,18) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)
09.08. 17:00 Dříteč - Sezemice 7:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
16.08. 17:00 Sezemice - Hlinsko B 3:2 (1:2) 90 1 0 0 ano
23.08. 17:00 Býšť - Sezemice 3:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Sezemice - Městec B 1:3 (1:2) 90 0 1 0 ano
05.09. 17:00 Rosice - Sezemice 1:4 (1:3) 90 2 0 0 ano
13.09. 17:00 Sezemice - Pardubičky B 4:1 (2:0) 90 1 0 0 ano
19.09. 16:30 Načešice - Sezemice 1:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
27.09. 16:00 Sezemice - D. Újezd B 5:1 (3:0) 78 78 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Miřetice - Sezemice 6:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:30 Sezemice - Chroustovice 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
18.10. 15:30 Morašice - Sezemice 3:1 (1:0) 90 0 0 1 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 8 708 (ø 88,50) 4 (ø 0,50) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 26 2254 (ø 86,69) 8 (ø 0,30) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 12 1072 (ø 89,33) 1 (ø 0,08) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Pardubice | Okresní přebor 12 1055 (ø 87,91) 3 (ø 0,25) 1 (ø 0,08) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | Okresní přebor 24 2117 (ø 88,20) 5 (ø 0,20) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Pardubice | Okresní přebor 25 2250 (ø 90,00) 4 (ø 0,16) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Pardubice | Okresní přebor 12 1080 (ø 90,00) 1 (ø 0,08) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 9 799 (ø 88,77) 2 (ø 0,22) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 4 (ø 0,36) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 26 2332 (ø 89,69) 2 (ø 0,07) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 26 2271 (ø 87,34) 10 (ø 0,38) 5 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 11 810 (ø 73,63) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 13 1151 (ø 88,53) 1 (ø 0,07) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A 3 226 (ø 75,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)