Tadeáš Přibáň

2026-2027

FC Křimice

Číslo hráče15
PoziceÚtočník
Průměrná známka8.4

Kariéra

2025-2026 FC Křimice
2024-2025 TJ Přeštice
2023-2024 SK Klatovy 1898
2015-2016 FK ROBSTAV

Zápasy v sezóně 2026-2027

Divize A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
490 (ø 70,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 17:00 Spartak - Křimice 3:1 (1:1) 86 86 0 1 0 ano
15.08. 10:15 Křimice - Strakonice 2:1 (0:1) 26 64 0 0 0 ne
22.08. 17:00 Rokycany - Křimice 0:2 (0:2) 90 1 0 0 ano
29.08. 10:15 Křimice - Komárov 1:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
05.09. 10:15 Č. Krumlov - Křimice 2:4 (0:2) 18 72 0 0 0 ne
11.09. 17:00 Křimice - Hořovice 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 10:15 Petřín - Křimice 1:4 (0:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 7 490 (ø 70,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 24 1953 (ø 81,37) 4 (ø 0,16) 8 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 1 67 (ø 67,00) 4 (ø 4,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 27 2366 (ø 87,62) 1 (ø 0,03) 12 (ø 0,44) 1 (ø 0,03) 2 (ø 0,07)
Plzeňský | 1.B třída sk. B 1 66 (ø 66,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 14 1212 (ø 86,57) 2 (ø 0,14) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
ČFL A 12 1040 (ø 86,66) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,41) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 22 1890 (ø 85,90) 3 (ø 0,13) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 3 174 (ø 58,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize A 7 523 (ø 74,71) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 2 86 (ø 43,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize A 11 862 (ø 78,36) 3 (ø 0,27) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,18)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 7 520 (ø 74,28) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize A 21 1630 (ø 77,61) 3 (ø 0,14) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 4 277 (ø 69,25) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize A 15 1017 (ø 67,80) 2 (ø 0,13) 3 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Krajský přebor 27 2085 (ø 77,22) 6 (ø 0,22) 13 (ø 0,48) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)