Jiří Skotnica
2026-2027
| Číslo hráče | 4 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem |
| 2025-2026 | TJ Sedlice |
| 2023-2024 | TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem |
| 2021-2022 | TJ Sedlice |
| 2015-2016 | TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 10:30 | Rožmitál B - Hvožďany | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Pičín B - Rožmitál B | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Tochovice B - Rožmitál B | 5:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 27.09. 16:30 | Višňová B - Rožmitál B | 4:5 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Rožmitál B - Dolní Hbity | 7:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 14:00 | Drevníky B - Rožmitál B | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Rožmitál B - Vrtule Láz | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 11:00 | Sedlice - Rožmitál B | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 17 | 1114 (ø 65,52) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 10 | 585 (ø 58,50) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 23 | 2070 (ø 90,00) | 8 (ø 0,34) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. D | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 2 | 20 (ø 10,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 22 | 1876 (ø 85,27) | 4 (ø 0,18) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 20 | 1754 (ø 87,70) | 4 (ø 0,20) | 5 (ø 0,25) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 20 | 1754 (ø 87,70) | 2 (ø 0,10) | 7 (ø 0,35) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




