Vít Valenta
2025-2026
| Číslo hráče | 12 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Milovice |
| 2025-2026 | Zaječí |
| 2024-2025 | Milovice |
| 2024-2025 | Zaječí |
| 2023-2024 | Milovice |
| 2023-2024 | Zaječí |
| 2022-2023 | Zaječí |
| 2015-2016 | SK Rakvice 1932 |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.09. 16:00 | Milovice - Pavlov | 6:2 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.10. 15:00 | Milovice - Kostice B | 4:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 15:30 | V. Pavlovice C - Milovice | 3:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 16:00 | Milovice - Pohořelice B | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 16:30 | Milovice - Klentnice | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 16:00 | Kobylí B - Milovice | 2:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2160 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 14:00 | Zaječí - V. Pavlovice B | 2:3 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.08. 16:30 | Moravská - Zaječí | 4:4 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Zaječí - Přítluky | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.09. 17:00 | M.Žižkov - Zaječí | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Zaječí - Pohořelice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 16:00 | Bořetice - Zaječí | 0:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Zaječí - Hlohovec | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 15:30 | Nosislav - Zaječí | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 10:00 | Charvátská - Zaječí | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 14:30 | Nikolčice B - Zaječí | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Zaječí - Křepice | 8:2 (6:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.10. 14:00 | Valtice - Zaječí | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Ivaň - Zaječí | 1:4 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Zaječí - Kobylí | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.03. 14:30 | Zaječí - M.Žižkov | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Zaječí - Moravská | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | Přítluky - Zaječí | 1:4 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 15:30 | Zaječí - Valtice | 6:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 10:30 | Pohořelice - Zaječí | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.04. 16:00 | Zaječí - Bořetice | 4:5 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 16:00 | Hlohovec - Zaječí | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 16:30 | Zaječí - Nosislav | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.05. 17:30 | Kobylí - Zaječí | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 16:30 | Zaječí - Charvátská | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. C | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 1 | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. B | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 8 | 595 (ø 74,37) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. B | 19 | 1710 (ø 90,00) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 6 | 495 (ø 82,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 2 | 105 (ø 52,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |




