Marek Kudrlička
2025-2026
| Číslo hráče | 10 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Dolnobousovský SK |
| 2017-2018 | Dětenice |
| 2015-2016 | TJ Praga |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 80,00) | 2 (ø 0,22) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.03. 14:00 | DBSK - U.Janovice | 5:1 (2:1) | 20 | 70 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 14.03. 15:00 | Lužec - DBSK | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | DBSK - Benátky B | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:30 | Vrdy - DBSK | 2:0 (0:0) | 70 | 70 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 03.04. 17:00 | DBSK - EMĚ Mělník | 7:0 (3:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | DBSK - Sl. Poděbrady | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.04. 10:15 | Čelákovice - DBSK | 5:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | DBSK - Úvaly | 1:4 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | Čáslav B - DBSK | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 743 (ø 82,55) | 6 (ø 0,66) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 17:00 | Dětenice - Nemyčeves | 5:1 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Lužany - Dětenice | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Dětenice - Libáň | 4:1 (3:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Chomutice - Dětenice | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Dětenice - Robousy | 5:2 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | St. Paka - Dětenice | 5:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Jičín B - Dětenice | 2:5 (1:4) | 85 | 85 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | Kopidlno B - Dětenice | 1:9 (0:4) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Miletín B - Dětenice | 3:1 (1:1) | 28 | 28 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 9 | 720 (ø 80,00) | 2 (ø 0,22) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 9 | 743 (ø 82,55) | 6 (ø 0,66) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 22 | 1812 (ø 82,36) | 7 (ø 0,31) | 5 (ø 0,22) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 16 | 1412 (ø 88,25) | 7 (ø 0,43) | 3 (ø 0,18) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 17 | 1461 (ø 85,94) | 10 (ø 0,58) | 6 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 16 | 1096 (ø 68,50) | 7 (ø 0,43) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 5 | 374 (ø 74,80) | 2 (ø 0,40) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 9 | 761 (ø 84,55) | 1 (ø 0,11) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 19 | 1604 (ø 84,42) | 5 (ø 0,26) | 6 (ø 0,31) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 19 | 1553 (ø 81,73) | 5 (ø 0,26) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 11 | 893 (ø 81,18) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




