Petr Slanař
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | FC Slovan Havlíčkův Brod |
| 2025-2026 | TJ Sokol Pohled |
| 2023-2024 | FC Slovan Havlíčkův Brod |
| 2020-2021 | TJ Sokol Pohled |
| 2019-2020 | FC Slovan Havlíčkův Brod |
| 2017-2018 | TJ Sokol Pohled |
| 2016-2017 | SK Přibyslav |
| 2014-2015 | TJ Sokol Pohled |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 553 (ø 69,12) | 2 (ø 0,25) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Havl. Brod C - Ledeč B | 7:4 (4:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 10:00 | Chotěboř C - Havl. Brod C | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 15:00 | Světlá B - Havl. Brod C | 3:4 (1:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Leština - Havl. Brod C | 2:4 (1:3) | 24 | 24 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 16:00 | Keřkov - Havl. Brod C | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.09. 19:00 | Havl. Brod C - Č. Bělá | 3:2 (2:2) | 33 | 33 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.09. 15:30 | Šmolovy - Havl. Brod C | 2:5 (2:3) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 15:00 | Dlouhá Ves - Havl. Brod C | 4:4 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 6 | 417 (ø 69,50) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 3 | 67 (ø 22,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 13 (ø 0,72) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 20 | 1756 (ø 87,80) | 33 (ø 1,65) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 11 | 904 (ø 82,18) | 6 (ø 0,54) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 23 | 1642 (ø 71,39) | 9 (ø 0,39) | 5 (ø 0,21) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 23 | 2002 (ø 87,04) | 7 (ø 0,30) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 8 (ø 1,00) | 4 (ø 0,50) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 5 (ø 0,50) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 24 | 2102 (ø 87,58) | 14 (ø 0,58) | 6 (ø 0,25) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 18 | 1494 (ø 83,00) | 4 (ø 0,22) | 5 (ø 0,27) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,11) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 10 | 886 (ø 88,60) | 1 (ø 0,10) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 2 | 151 (ø 75,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 10 | 848 (ø 84,80) | 7 (ø 0,70) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 11 (ø 0,44) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 7 | 597 (ø 85,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |




